Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php:2715) in /wp-includes/feed-rss2.php on line 8
Beauty Touch Day Spa Twój salon urody http://beautytouch.pl Salon urody Fri, 05 Oct 2018 12:48:15 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7.8 MOC LASERA IQ http://beautytouch.pl/moc-lasera-iq/ Fri, 05 Oct 2018 09:03:44 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4660 MOC LASERA IQ RYTUAŁ KOJĄCY DLA SKÓR NACZYNIOWYCH, DELIKATNYCH, WRAŻLIWYCH I NADREAKTYWNYCH Rytuał kojący dla skór naczyniowych, delikatnych, wrażliwych i nadreaktywnych. Wskazania do zabiegów: twarz, szyja i dekolt, skóra wrażliwa, skóra nadreaktywna, skóra po mikrodermabrazji, skóra po oczyszczaniu. Efekty zabiegów: natychmiastowe ukojenie i wyciszenie skóry, zmniejszenie widoczności teleangiektazji, zmniejszenie rumienia, przyspieszenie regeneracji skóry, wzrost nawilżenia,...

Artykuł MOC LASERA IQ pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

MOC LASERA IQ

RYTUAŁ KOJĄCY DLA SKÓR NACZYNIOWYCH, DELIKATNYCH, WRAŻLIWYCH I NADREAKTYWNYCH

Rytuał kojący dla skór naczyniowych, delikatnych, wrażliwych i nadreaktywnych.

Wskazania do zabiegów:

 • twarz, szyja i dekolt,
 • skóra wrażliwa,
 • skóra nadreaktywna,
 • skóra po mikrodermabrazji,
 • skóra po oczyszczaniu.

Efekty zabiegów:

 • natychmiastowe ukojenie i wyciszenie skóry,
 • zmniejszenie widoczności teleangiektazji,
 • zmniejszenie rumienia,
 • przyspieszenie regeneracji skóry,
 • wzrost nawilżenia,
 • wygładzenie skóry,
 • wyrównanie kolorytu.

Gesty zabiegu:

GEST PIERWSZY: Oczyszczanie twarzy – demakijaż

Wykonujemy dokładny demakijaż twarzy, szyi i dekoltu z wykorzystaniem produktów z linii Demaquillant Specifique. Na powierzchnię twarzy nakładamy Mleczko do demakijażu Lait Démaquillant, a następnie opuszkami palców wykonujemy delikatny masaż kolistymi ruchami. Mleczko wraz z zanieczyszczeniami usuwamy ze skóry płatkiem kosmetycznym nasączonym Płynem micelarnym Au Micellaire Démaquillant. W przypadku skóry dojrzałej lub z przebarwienami możemy również użyć produktów do demakijażu z linii Sang de Dragon ’Smocza Krew’.

GEST DRUGI: Oczyszczanie twarzy – złuszczanie naskórka

Na oczyszczoną skórę twarzy i szyi nakładamy cienką warstwę peelingu PhotodynamiqueGommagePelucheur omijając okolice oczu i pozostawiamy do wyschnięcia. Następnie kolistymi ruchami palców ścieramy na sucho, aż do zwałkowania całej warstwy produktu. w przypadku skóry wrażliwej peeling Gommage po nałożeniu zostawiamy na 10 minut na skórze, a następnie zmywamy za pomocą wilgotnej gąbki lub wacika.

GEST TRZECI: Skoncentrowane serum Laser-IQ Sérum Intensif

Na osuszoną skórę twarzy i szyi nakładamy serum Photodynamique Sérum Intensif z aktywnie działającym koncentratem. Serum wtłaczamy za pomocą ultradźwięków lub infuzji tlenowej, możemy wykonać również masaż manualny na serum.

*Do Gestu 3 w celu zwiększenia efektywności zabiegu serum wtłaczamy za pomocą urządzenia Infuzji tlenowej M’onduniq BioOXY Infusion.

GEST CZWARTY: Regeneracja i ukojenie

Po dokładnym wmasowaniu serum, na powierzchnię twarzy, szyi i dekoltu nakładamy kojąco-łagodząco maskę Photodynamique Masque Peaux Sensibles. Maskę nakładamy za pomocą delikatnego pędzelka i pozostawiamy na 15-20 minut. Po upływie czasu działania maskę zmywamy ze skóry Płynem Micelarnym Au Micellaire Demaquillant.

GEST PIĄTY: Zakończenie zabiegu

Na zakończenie zabiegu nakładamy w okolicach oczu i ust krem pod oczy Photodynamique Contour Des Yeux i dokładnie wmasowujemy, aż do całkowitego wchłonięcia.

GEST SZÓSTY: Zakończenie zabiegu

Następnie nakładamy krem Photodynamique Creme Peaux Sensibles lub Photodynamique Creme Speciale i dokładnie wmasowujemy w skórę twarzy, szyi i dekoltu, aż do całkowitego wchłonięcia. Nie spłukujemy.

Artykuł MOC LASERA IQ pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
Rytuały Monduniq http://beautytouch.pl/rytualy-monduniq/ Fri, 05 Oct 2018 09:02:23 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4657 Artykuł Rytuały Monduniq pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

Artykuł Rytuały Monduniq pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
THERMOGENIQUE http://beautytouch.pl/thermogenique/ Thu, 04 Oct 2018 12:32:16 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4640 THERMOGENIQUE TERMOGENICZNY ZABIEG KSZTAŁTUJĄCY I WYSZCZUPLAJĄCY SYLWETKĘ Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę. Seria skutecznych i wyjątkowo kształtujących sylwetkę zabiegów w 4 wersjach: ThermoGenique Extrême Moisturizing Strawberry, ThermoGenique Extrême Firming Blueberry, ThermoGenique Extrême Luxury Gold, ThermoGenique Extrême Regeneraiting Touch of Paradaise. Cechy zabiegu: dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała, ntensywny peeling ciała, innowacyjne składniki aktywne, specjalnie...

Artykuł THERMOGENIQUE pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

THERMOGENIQUE

TERMOGENICZNY ZABIEG KSZTAŁTUJĄCY I WYSZCZUPLAJĄCY SYLWETKĘ

Termogeniczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę.

Seria skutecznych i wyjątkowo kształtujących sylwetkę zabiegów w 4 wersjach:

 • ThermoGenique Extrême Moisturizing Strawberry,
 • ThermoGenique Extrême Firming Blueberry,
 • ThermoGenique Extrême Luxury Gold,
 • ThermoGenique Extrême Regeneraiting Touch of Paradaise.

Cechy zabiegu:

 • dokładne pomiary poszczególnych obszarów ciała,
 • ntensywny peeling ciała,
 • innowacyjne składniki aktywne,
 • specjalnie dobrane preparaty,
 • efekt termogeniczny dzięki wykorzystaniu firmowych akcesoriów,
 • firmowy masaż kształtujący sylwetkę.

ETAPY ZABIEGU:

Etap 1 – WYWIAD I DOKŁADNY POMIAR CIAŁA

Przed rozpoczęciem pierwszego profesjonalnego zabiegu z serii na ciało o właściwościach silnie ujędrniających i wyszczuplających należy przeprowadzić dokładny wywiad z Klientem aby wyeliminować możliwość wystąpienia działań niepożądanych. Następnie za pomocą ’centymetra’ dokonujemy dokładnych pomiarów newralgicznych punktów na ciele. Pomiary dokonujemy i zapisujemy zgodnie z Kartą Klienta THERMOGENIQUE. Miejsca pomiarów oznaczamy na ciele za pomocą specjalnego flamastra, a pomiary zapisujemy w karcie.

Etap 2 – PEELINGUJĄCY MASAŻ WSTĘPNY CIAŁA

Na lekko zwilżoną skórę nakładamy niewielką ilość wybranego peelingu w zależności od dedykowanego zabiegu:

 • ThermoGenique Extrême Moisturizing Strawberry,
 • ThermoGenique Extrême Firming Blueberry,
 • ThermoGenique Extrême Luxury Gold,
 • ThermoGenique Extrême Regeneraiting Touch of Paradaise.

Masaż peelingujący wykonujemy zgodnie z procedurą zabiegową, szczególnie skupiając się na miejscach newralgicznych. Po zakończeniu peeling zmywamy ze skóry za pomocą wilgotnych ręczników, lub pod prysznicem.

Etap 3 – AKTYWNE UDEŻENIE TERMOGENICZNE

Na partie objęte zabiegiem na początek nakładamy ampułkę 5 ml V-Slim PROF. Koktajl redukujący tkankę tłuszczową i modelujący kontur do twarzy i ciała. Zawartość ampułki wmasowujemy dokładnie i intensywnie w skórę. Nie spłukujemy! Następnie na te same partie ciała nakładamy Minceur thermo-actif – termoaktywny antycellulitowy żel wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Żel również dokładnie wmasowujemy w skórę, a następnie przechodzimy do kolejnego etapu wzmocnienia termogenezy wyszczuplającej i ujędrniającej.

Etap 4 – WZMOCNIENIE TERMOGENICZNE I DETOKS

Na partie objęte zabiegiem nakładamy firmowy ’kokon termogeniczny’ i postępujemy zgodnie z procedurą zabiegu. Następnie wytwarzamy efekt próżni w ’kokonie termogenicznym’ i przykrywamy dodatkowo Klienta kocem pozostawiając do wzmocnienia efektu na około 25-35 minut.

Etap 5 MASAŻ FIRMOWY THERMOGEN BODY SHAPE EXTRÊME MASSAGE

Po zdjęciu ’kokona termogenicznego’ na partiach objętych zabiegiem wykonujemy specjalistyczny drenaż zgodnie z procedurą THERMOGEN. Po wykonaniu drenażu przechodzimy do intensywnie ujędrniającego, wyszczuplającego i modelującego sylwetkę masażu THERMOGEN Body Shape Extrême Massage. Masaż wykonywany jest zgodnie z procedurą szkoleniową i wymaga intensywnego przeprowadzenia w celu osiągnięcia maksymalnych efektów.

W zależności od rodzaju wybranego zabiegu do masażu wykorzystujemy:

 • Jagodowy sorbet odżywczy do masażu,
 • Truskawkowy jogurt nawilżający do masażu,
 • Złoty miód regenerujący do masażu,
 • Dotyk Raju – regenerujący olejek do masażu ciała

Produkty do masażu możemy również łączyć z masłami do masażu ciała:

 • Jagodowe masło ujędrniające do ciała,
 • Truskawkowe masło nawilżające do ciała,
 • Złote masło regenerujące do ciała.

Etap 6 POMIARY KOŃCOWE

Na zakończenie pierwszego zabiegu z serii dokonujemy również zgodnie z Kartą Klienta pomiarów pozabiegowych. Pomiary dokonywane są w tych samych miejscach i partiach ciała, które były mierzone przed zabiegiem. Pomiary zapisujemy w Karcie Klienta i porównujemy z pomiarami przed podając utratę centymetrów.

Cena 200zl 

Artykuł THERMOGENIQUE pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
Cennik Ellisys Duo http://beautytouch.pl/cennik-ellisys-duo/ Tue, 24 Apr 2018 12:28:33 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4469 Artykuł Cennik Ellisys Duo pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
#cmsmasters_row_64286cd6b05ce .cmsmasters_row_outer_parent { padding-top: 0px; } #cmsmasters_row_64286cd6b05ce .cmsmasters_row_outer_parent { padding-bottom: 50px; }
LIfting 3D twarz 1200
Lifting 3D twarz/szyja 1700
Lifting 3D szyja700
Lifting 3D dekolt 900
Lifting górne powieki 500
Lifting obrzęki pod oczami 500
Rozstępy /wiotkość -brzuch800-1200
Rozstępy /wiotkość -ramiona800-1200
Rozstępy -uda /pośladki800-1200
Rozstępy biust /wiotkość500-900
Blizny potrądzikowe twarzy800-1000
Blizny zanikowe pojedyncze500
Leczenie nadpotliwości1000

Artykuł Cennik Ellisys Duo pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW METODĄ HAIRTALK EXTENSIONS! http://beautytouch.pl/przedluzanie-wlosow-hairtalk-extensions/ Wed, 21 Mar 2018 14:46:23 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4411 Przedłużanie włosów oraz zagęszczanie produktami marki hairtalk extensions to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli: Marzysz o długich, pięknych włosach, a nie lubisz „okresu przejściowego” podczas ich zapuszczania, Pragniesz zamienić swoją fryzurę w burzę wspaniałych, długich, gęstych włosów. Pasemka hairtalk extensions są tak proste w użyciu, że wystarczy niecała godzina na przemianę krótkich, cienkich włosów w...

Artykuł PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW METODĄ HAIRTALK EXTENSIONS! pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

Przedłużanie włosówPrzedłużanie włosów oraz zagęszczanie produktami marki hairtalk extensions to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli:

Marzysz o długich, pięknych włosach, a nie lubisz „okresu przejściowego” podczas ich zapuszczania,
Pragniesz zamienić swoją fryzurę w burzę wspaniałych, długich, gęstych włosów.

Pasemka hairtalk extensions są tak proste w użyciu, że wystarczy niecała godzina na przemianę krótkich, cienkich włosów w piękną i gęstą fryzurę z wymarzonymi długimi włosami.

Jeszcze do niedawna przedłużanie włosów mogło być wykonane jedynie za pomocą ciepła, zgrzewów, keratyny czy metalowych klipsów, co często odbywało się kosztem naszych naturalnych włosów.

Hairtalk extensions to innowacyjna metoda, przy której nie ma szkodliwego naciągania własnych włosów, połączenie jest ledwo wyczuwalne w dotyku, i co najważniejsze – niewidoczne!
Polega na łączeniu dwóch przeźroczystych taśm, pomiędzy którymi znajdują się włosy klientki. Złącze używane w tej metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry.

Przedłużanie włosów

 

 

 

 

 

 

Cechy hairtalk extensions:
• Te same pasma można nosić nawet 1,5 roku!
• Przedłużanie jest niezauważalne.
• 100% naturalny włos arcos Remi hair jakości premium.
• Prosta metoda zakładania – doskonała wytrzymałość użytkowania.
• Oszczędność czasu na przedłużaniu i zagęszczaniu włosów. Średnio potrzeba mniej niż godzinę na przedłużanie włosów metodą hairtalk extensions.
• Bezpieczne dla włosów i ultra-cienkie.
• Wielokrotnego użytku. Po noszeniu przez ok. 2-3 miesiące można je łatwo usunąć za pomocą specjalnego preparatu hairtalk i po założeniu nowych taśm ponownie przymocować.
• Usuwanie pasemek hairtalk extensions nie niszczy włosów, a ultra-cienkie połączenie gwarantuje komfortowe i dyskretne użytkowanie.

W ofercie znajduje się ponad 40 odcieni, które mogą być ze sobą mieszane, aby uzyskać ponad 1000 niestandardowych odcieni.
Dostępne długości włosów: 25, 40, 55 cm oraz inne na zamówienie.
Cena uzależniona jest od długości włosów oraz efektu jaki chce się uzyskać. …
..by efekt przedłużenia/zagęszczenia był zadowalających niezbędne są 2-3 paczki włosów.

Satysfakcja gwarantowana.
100 % zadowolonych klientek!
Wypróbuj metodę hairtalk extensions – włosy na taśmie na pewno spełnią Twoje oczekiwanie!

Przedłużanie włosów nie było nigdy takie proste!

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje: dobór koloru, długości oraz ilości włosów.

SPRAWDŹ CENĘ

Artykuł PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW METODĄ HAIRTALK EXTENSIONS! pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
Ellisys Duo® – Monopolarny i Bipolarny RF Mikroigłowy NOWOŚĆ http://beautytouch.pl/ellisys-duo-lifting-twarzy-nowosc/ Mon, 19 Mar 2018 12:18:42 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4397 Zupełnie inny lifting twarzy oraz szyi! Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa Ellisys Duo® to najnowocześniejsza, zaawansowana metoda terapeutyczna stymulacji skóry do skutecznego liftingu w oparciu o najbardziej efektywne procedury przebudowy skóry 3D. Ellisys Duo – niezwykle wszechstronne urządzenie medyczne umożliwiające pełne wykorzystanie technologii frakcyjnego mikroigłowego RF z niezwykle precyzyjną głębokością działania i idealną dystrybucją energii dla bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu. Szerokie spektrum zabiegów, dzięki...

Artykuł Ellisys Duo® – Monopolarny i Bipolarny RF Mikroigłowy NOWOŚĆ pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
Lifting twarzy
Zupełnie inny lifting twarzy oraz szyi! Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa Ellisys Duo® to najnowocześniejsza, zaawansowana metoda terapeutyczna stymulacji skóry do skutecznego liftingu w oparciu o najbardziej efektywne procedury przebudowy skóry 3D.

Ellisys Duo – niezwykle wszechstronne urządzenie medyczne umożliwiające pełne wykorzystanie technologii frakcyjnego mikroigłowego RF z niezwykle precyzyjną głębokością działania i idealną dystrybucją energii dla bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu.

Szerokie spektrum zabiegów, dzięki zastosowaniu autorskiego programu szkoleniowego z wykorzystaniem odpowiedniej głębokości igieł izolowanych (pokrytych24 karatowym złotem!) mono i bipolarnych.

Najwyższa kontrola, wysoki komfort pacjenta, bezpieczeństwo, certyfikat medyczny.

Rewolucyjna metoda – niechirurgiczny lifting twarzy i szyi – LIFTING 3D

+ lifting powieki górnej i dolnej

+ blefaroplastyka powiek

+ poprawa napięcia skóry (skóra wiotka) twarzy, szyi, brzucha, ramion, pośladków, kolan

+ najskuteczniejsza metoda usuwania rozstępów (jedyna i skuteczna metoda nawet w starych rozstępach)

+ redukcja blizn potrądzikowych, pooperacyjnch, przerostowych i zanikowych

+ redukcja zmarszczek mimicznych, strukturalnych, grawitacyjnych

+ seboregulacja rozszerzonych ujść gruczołów łojowych

+ leczenie nadpotliwości (dłonie, stopy, pachy)

+ wyrównanie kolorytu skóry

+ redukcja zmarszczek na powiekach

+ redukcja tkanki tłuszczowej na dolnej powiece

+ zaskórniki, włókniaki, przerost gruczołów łojowych

Zabieg frakcyjnej RF mikroigłowej Ellisys Duo® wykorzystuje sterylną, jednorazową nakładkę zaopatrzoną w odpowiednią ilość igieł (pokrytych 24 karatowym złotem!): 14 pin, 25 pin lub 49 pin w zależności od wskazania. Po przyłożeniu głowicy do miejsca zabiegowego, mikroigiełki cyklicznie z niezwykłą precyzją nakłuwają skórę na odpowiednio dobraną głębokość, a poprzez aplikator przepływa idealnie dystrybuowana fala radiowa.

Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, głównie jako skutek obkurczania się włókien kolagenowych, pełen efekt widoczny jest około 4 tygodnia do 3 miesiąca w przypadku bardziej zaawansowanych zmian. W tym czasie włókna kolagenowe ulegają stopniowej przebudowie, następuje wzrost młodych fibroblastów, silne pobudzenie procesu neokolagenezy, a także stymulowane odkładanie nowych, silnie zwartych włókien tkanki łącznej, synteza macierzy pozakomórkowej (elastyny, glikozaminoglikanów, fibronektyny), remodeling i przebudowa skóry, dzięki czemu staje się ona gęstsza, bardziej sprężysta i widocznie napięta.

Zabieg przebiega w pełnym komforcie (w zależności od obszaru i głębokości zabieg jest bezbolesny lub z niewielkim dyskomfortem, dla jego wyeliminowania stosujemy krem znieczulający).

Okres rekonwalescencji (w zależności od obszaru i głębokości zabiegu) od kilku godzin do max 3 dni.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów kolejne zabiegi można powtarzać w odstępach 30 dniowych.

Zabieg może być wykonywany praktycznie przez cały rok. Na 2 tygodnie przed zabiegiem i po zaleca się nawadnianie organizmu. Po zabiegu aby stworzyć najbardziej optymalne środowisko dla przebudowy skóry, zalecana jest indywidualna pielęgnacja pozabiegowa ustalona przez lekarza.

Frakcyjna RF mikroigłowa Ellisys Duo® jest urządzeniem medycznym posiadającym certyfikat medyczny. Wszystkie zabiegi wykonuje lekarz. Zapraszamy

Ellisys Duo®, to zupełnie innowacyjna i inna niż wszystkie metoda na udany lifting twarzy oraz dekoltu!

PRZECIWSKAZANIA

 • Ciąża
 • Okres karmienia
 • Choroba nowotworowa
 • Implanty mechaniczne

OPIS ZABIEGU

Skóra przed zabiegiem znieczulana jest maścią . Zaraz po zabiegu występuje zaczerwienienie skóry które utrzymuje się najczęściej około 4h -12h po zabiegu na drugi dzień bez żadnego dyskomfortu można funkcjonować .Skórę po zabiegu intensywnie nawilżamy dodatkowo na noc przez 7 dni używamy maść, która każdy klient dostaje do użytku domowego . Przy zabiegach na twarzy i szyi obowiązuje ochrona przeciwsłoneczna SPF 30.

SPRAWDŹ CENĘ

Artykuł Ellisys Duo® – Monopolarny i Bipolarny RF Mikroigłowy NOWOŚĆ pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ „Prasowanie zmarszczek” http://beautytouch.pl/komorkowa-bioinfuzja-tlenowa-monduniq-prasowanie-zmarszczek/ Mon, 09 Oct 2017 09:44:37 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4360 Iniekcja skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą czystego, skoncentrowanego tlenu hiperbarycznego Zabieg w stylu gwiazd! Skoncentrowane składniki aktywne w postaci oryginalnych koktajli francuskiej marki M’onduniq: – Laser’IQ – koktajl dla skór bardzo wrażliwych, delikatnych i naczyniowych – Smocza Krew – koktajl z żywicą antyoksydacyjną dla skór z przebarwieniami i plamkami pigmentacyjnymi – Sekret Ślimaka – koktajl regenerujący i odżywczy – Hyaluron’Duo (serum z nisko...

Artykuł KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ „Prasowanie zmarszczek” pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

Iniekcja skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą czystego, skoncentrowanego tlenu hiperbarycznego

Zabieg w stylu gwiazd!

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci oryginalnych koktajli francuskiej marki M’onduniq:
– Laser’IQ – koktajl dla skór bardzo wrażliwych, delikatnych i naczyniowych
– Smocza Krew – koktajl z żywicą antyoksydacyjną dla skór z przebarwieniami i plamkami pigmentacyjnymi
– Sekret Ślimaka – koktajl regenerujący i odżywczy
– Hyaluron’Duo (serum z nisko i wysoko cząsteczkowym kwasem hialuronowym)
– Syn’Resist Serum Intensif (serum ‘Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych’)

– AciMed’IQ PHH 10% (zabieg z wykorzystaniem koktajlu z kwasem fitowym i kwasem hialuronowym)

– AciMed’IQ AGL 40% (zabieg z wykorzystaniem koktajlu z kwasem laktobionowym, migdałowym i glukonolaktonem)

Zawarte w skoncentrowanych koktajlach specjalnie opracowane mieszanki wyjątkowych składników aktywnych wtłaczane są w głębsze warstwy skóry za pomocą tzw. mezoterapi tlenowej. Mezoterapia tlenowa polega na miejscowym dostarczaniu skoncetrowanego tlenu, który wraz z odpowiednim koktajlem zabiegowych przenika w głębsze partie otwierając pory skóry.

Dzięki zastosowaniu specjalnych technik ruchu głowicą Oxy’Injection czysty tlen pobiera ze specjalnego grawitacyjnego zbiornika odpowiednią porcję serum i rozprowadza sprężonym ciśnieniem składniki aktywne na miliony drobnych cząsteczek.

Czysty tlen, który produkowany jest przez specjalne 'sita molekularne’ transportowany jest poprzez drobne kanaliki i pory skóry do głębszych warst eliminując jednocześnie deficyt tlenowy. Odpowiednio natlenione komórkicharakteryzują się skuteczniejszą przemianą materii oraz wykazują większą zdolność regeneracyjną. Odpowiednie natlenienie komórek to również ogromna dawka energii oraz zwiększenie potencjału tworzenia się nowych komórek skóry eliminując jednocześnie deficyt energetyczny.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki zabiegowej OxyInfusion’IQ Bio’Infuzja Tlenowa M’onduniq to profesjonalna propozycja łącząca w sobie naturalne i bezpieczne żródło życia jakim jest czysty i skoncentrowany tlen oraz wyjątkowe koncentraty przygotowane dla wielu równych problemów skórnych. To również połączenie techniki ’mezoterapii tlenowej’, a więc wtłaczania składników aktywnych w głębsze partie skóry oraz tzw. mikrozłuszczania towarzyszącego naturalnemu procesowi podawania skoncentrowanego tlenu. Działając na skórę sprężonym tlenem pod odpowiednim kątem oraz ciśnieniem nie tylko wprowadzamy składniki aktywne w głąb skóry i zaopatrujemy komórki w życiodajny tlen, ale również tworzymy na powierzchni skóry coś w rodzaju efektu ’dermabrazji tlenowej’ o wyjątkowo pobudzającym działaniu.

Komórkowa Bio’Infuzja Tlenowa marki M’onduniq to również jedyna na rynku propozycja wykorzystująca w zabiegu profesjonalne Peelingi medyczne AciMed’IQ marki M’onduniq.
Efekty Bio’Infuzji tlenowej OxyDermié M’onduniq to m.in
 • zmniejszenie widoczności zmarszczek
 • głębokie nawilżenie i odżywienie
 • wygładzenie okolic oczu
 • uwydatnienie ust
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd
 • rozjaśnienie i rozśietlenie skóry
 • natychmiastowy i widoczny efekt już po pierwszym zabiegu
 • delikatny efekt mikrozłuszczania

Zaieg trwa ok 90 minut. Zalecana kuracja to 6-8 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Artykuł KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ „Prasowanie zmarszczek” pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ http://beautytouch.pl/komorkowa-bioinfuzja-tlenowa-monduniq/ Tue, 08 Aug 2017 09:10:54 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4352   KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ „Prasowanie zmarszczek” Iniekcja skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą czystego, skoncentrowanego tlenu hiperbarycznego Zabieg w stylu gwiazd! Skoncentrowane składniki aktywne w postaci oryginalnych koktajli francuskiej marki M’onduniq: – Laser’IQ – koktajl dla skór bardzo wrażliwych, delikatnych i naczyniowych – Smocza Krew – koktajl z żywicą antyoksydacyjną dla skór z przebarwieniami i plamkami pigmentacyjnymi – Sekret Ślimaka –...

Artykuł KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

 

KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ „Prasowanie zmarszczek”

Iniekcja skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą czystego, skoncentrowanego tlenu hiperbarycznego

Zabieg w stylu gwiazd!

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci oryginalnych koktajli francuskiej marki M’onduniq:
– Laser’IQ – koktajl dla skór bardzo wrażliwych, delikatnych i naczyniowych
– Smocza Krew – koktajl z żywicą antyoksydacyjną dla skór z przebarwieniami i plamkami pigmentacyjnymi
– Sekret Ślimaka – koktajl regenerujący i odżywczy
– Hyaluron’Duo (serum z nisko i wysoko cząsteczkowym kwasem hialuronowym)
– Syn’Resist Serum Intensif (serum ‘Siła jadu węża z technologią komórek macierzystych’)

– AciMed’IQ PHH 10% (zabieg z wykorzystaniem koktajlu z kwasem fitowym i kwasem hialuronowym)

– AciMed’IQ AGL 40% (zabieg z wykorzystaniem koktajlu z kwasem laktobionowym, migdałowym i glukonolaktonem)

Zawarte w skoncentrowanych koktajlach specjalnie opracowane mieszanki wyjątkowych składników aktywnych wtłaczane są w głębsze warstwy skóry za pomocą tzw. mezoterapi tlenowej. Mezoterapia tlenowa polega na miejscowym dostarczaniu skoncetrowanego tlenu, który wraz z odpowiednim koktajlem zabiegowych przenika w głębsze partie otwierając pory skóry.

Dzięki zastosowaniu specjalnych technik ruchu głowicą Oxy’Injection czysty tlen pobiera ze specjalnego grawitacyjnego zbiornika odpowiednią porcję serum i rozprowadza sprężonym ciśnieniem składniki aktywne na miliony drobnych cząsteczek.

Czysty tlen, który produkowany jest przez specjalne 'sita molekularne’ transportowany jest poprzez drobne kanaliki i pory skóry do głębszych warst eliminując jednocześnie deficyt tlenowy. Odpowiednio natlenione komórkicharakteryzują się skuteczniejszą przemianą materii oraz wykazują większą zdolność regeneracyjną. Odpowiednie natlenienie komórek to również ogromna dawka energii oraz zwiększenie potencjału tworzenia się nowych komórek skóry eliminując jednocześnie deficyt energetyczny.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej techniki zabiegowej OxyInfusion’IQ Bio’Infuzja Tlenowa M’onduniq to profesjonalna propozycja łącząca w sobie naturalne i bezpieczne żródło życia jakim jest czysty i skoncentrowany tlen oraz wyjątkowe koncentraty przygotowane dla wielu równych problemów skórnych. To również połączenie techniki ’mezoterapii tlenowej’, a więc wtłaczania składników aktywnych w głębsze partie skóry oraz tzw. mikrozłuszczania towarzyszącego naturalnemu procesowi podawania skoncentrowanego tlenu. Działając na skórę sprężonym tlenem pod odpowiednim kątem oraz ciśnieniem nie tylko wprowadzamy składniki aktywne w głąb skóry i zaopatrujemy komórki w życiodajny tlen, ale również tworzymy na powierzchni skóry coś w rodzaju efektu ’dermabrazji tlenowej’ o wyjątkowo pobudzającym działaniu.

Komórkowa Bio’Infuzja Tlenowa marki M’onduniq to również jedyna na rynku propozycja wykorzystująca w zabiegu profesjonalne Peelingi medyczne AciMed’IQ marki M’onduniq.
Efekty Bio’Infuzji tlenowej OxyDermié M’onduniq to m.in
 • zmniejszenie widoczności zmarszczek
 • głębokie nawilżenie i odżywienie
 • wygładzenie okolic oczu
 • uwydatnienie ust
 • poprawa struktury, napięcia i elastyczności
 • podniesienie owalu twarzy
 • witalność i młody wygląd
 • rozjaśnienie i rozśietlenie skóry
 • natychmiastowy i widoczny efekt już po pierwszym zabiegu
 • delikatny efekt mikrozłuszczania

Zaieg trwa ok 90 minut. Zalecana kuracja to 6-8 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.

Artykuł KOMÓRKOWA BIO’INFUZJA TLENOWA M’ONDUNIQ pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
BIO’OXYTRYCHOLOGIA http://beautytouch.pl/biooxytrychologia/ Tue, 08 Aug 2017 09:05:21 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4346 BIO’OXYTRYCHOLOGIA jest nowym zagadnieniem i narzędziem opracowanym przez specjalistów marki M’onduniq w odpowiedzi na synergię oddziaływania w trychologii. To kolejne narzędzie do jeszcze skuteczniejszej walki z problemami skóry głowy i włosów takich jak: -wypadanie włosów i ich osłabienie -podrażnienie skóry głowy (np. po zabiegach chemicznych: farbowanie, rozjaśnianie itp.) -łupież -łuszczyca -łojotokowe zapalenie skóry -łamliwość -zniszczenie...

Artykuł BIO’OXYTRYCHOLOGIA pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

BIO’OXYTRYCHOLOGIA jest nowym zagadnieniem i narzędziem opracowanym przez specjalistów marki M’onduniq w odpowiedzi na synergię oddziaływania w trychologii. To kolejne narzędzie do jeszcze skuteczniejszej walki z problemami skóry głowy i włosów takich jak:
-wypadanie włosów i ich osłabienie
-podrażnienie skóry głowy (np. po zabiegach chemicznych: farbowanie, rozjaśnianie itp.)
-łupież
-łuszczyca
-łojotokowe zapalenie skóry
-łamliwość
-zniszczenie włosów (np. po prostowaniu, farbowaniu, rozjaśnianiu itp.)
-brak objętości
-utrata blasku, koloru itp.
Czas trwania zabiegu: ok. 60 min. – cała głowa + starter (peeling, szampon, serum)
Tlen w terapii Bio’OxyInfusion
Podstawową funkcją skóry jest oddychanie – tlen wchłaniany z powietrza gwarantuje jej właściwe działanie. Skóra potrzebuje tlenu w każdym wieku, jednak z upływem czasu „oddycha” coraz mniej efektywnie,  przez co pogarsza się jej wygląd – staje się przesuszona, szorstka, mało elastyczna i traci swój blask. Tlen pełni funkcję odżywczą dla komórek skóry i poprzez przyspieszony metabolizm – pobudza je do oddychania.
Ma właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne, tonizuje i wzmacnia pory skóry.
Nawilżające działanie tlenu wynika z faktu, że na każdą cząsteczkę tlenu wprowadzoną w głąb skóry przypadają dwie cząsteczki wodoru –H2–tworzące cząsteczkę wody. Tlen jest więc nie tylko źródłem życia ale również źródłem  pięknej i zdrowej skóry. Z różnych powodów coraz mniej tlenu trafia do komórek naszej skóry, dlatego warto dostarczyć go jej przy pomocy zabiegów kosmetycznych.
Dzięki zastosowaniu specjalnej głowicy zabiegowej natryskiwane są składniki aktywne w zabiegu, które wędrują, zgodnie z zasadami dyfuzji, do głębszych warstw skóry. Składniki przenikają do naczyń włosowatych, prowadząc do pracy i wzrostu stężenia oksyhemoglobiny we krwi. Poprawa pojemności energetycznej komórki przyspiesza i intensyfikuje procesy przemiany materii. Dla komórki oznacza to przyspieszenie jej regeneracji. Likwidacja deficytu prowadzi do natychmiastowej i utrzymującej się przez pewien czas poprawy funkcji skóry, ponieważ nowe, zdrowe komórki charakteryzują się wyższym potencjałem energetycznym i żyją dłużej, nie wymagają szybkiej regeneracji.
Zasada działania
Efekt synergii w metodzie BioOxyInfusion polega na wspólnym działaniu kilku kluczowych czynników w trakcie jednego zabiegu:
Efekt dyfuzji (dostarczanie tlenu do komórek skóry)
Efekt infuzji (”zastrzyk” składników aktywnych z firmowych koktajli – składnik kierunkowy CAPIXYL™opracowany we francuskich laboratoriach)
Efekt terapii (działanie na określony problem skóry)
Efekt  dermo (pełen plan zabiegowy w gabinecie wraz z pielęgnacją domową dla Klienta po zabiegu).

Składnik kierunkowy CAPIXYL™ to biomimetyczny peptyd  (acetyltetrapeptide – 3) połączony z wyciągiem z czerwonej koniczyny bogatym w Biochanin A. Skuteczność Capixyl opiera się na współpracy i synergicznym działaniu dwóch składników.
Capixyl wykazuje bezpośrednie działanie na 5-α-reduktazę, która moduluje dihydrotestosteron (DHT), aby zapobiec miniaturyzacji włosów. Poprawia integralność białek ECM w brodawkach skórnych dla lepszego zakotwiczenia włosów i zmniejsza szkody spowodowane  przez stan zapalny, zapewniając włosom pełniejszy i zdrowszy wygląd.
Przyczyny przedwczesnego wypadania włosów:
Łysienie telogenowe
Łysienie androgenowe(dziedziczne)
Niedoczynność tarczycy
Nadczynność tarczycy
Anemia
Zespół policystycznych jajników
Choroby skóry (łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, łupież, grzybica)
Łysienie plackowate (choroba autoimmunologiczna)
Mniejsze krążenie krwi i niedotlenienie skóry to jedna z teorii wyjaśniających łysienie. Niedokrwienie może być powodowane poprzez zwiększenie ciśnienia między skórą a czaszką, co powoduje zmniejszenie średnicy naczyń krwionośnych, idzie za tym ograniczony transport krwi i zawartego w niej tlenu.

Artykuł BIO’OXYTRYCHOLOGIA pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>
SZTUCZNE RZĘSY http://beautytouch.pl/sztuczne-rzesy/ Mon, 05 Jun 2017 08:27:28 +0000 http://beautytouch.pl/?p=4291 Sztuczne rzęsy – czyli krótkie włoski, wykonane najczęściej z tworzywa syntetycznego, które imitująnaturalne ludzkie rzęsy. Ich głównym zadaniem jest zagęszczenie, wydłużenie naturalnych rzęs, a tym samym optyczne powiększenie oka i spojrzenia. Jak żaden inny produkt, sztuczne rzęsy, pozwalają na perfekcyjne wykończenie makijażu oka oraz zmianę charakteru make up’u. Dodatkowo – egzemplarze bardziej kolorowe oraz formą odbiegające od ludzkich rzęs – pomogą w ekspresowym tempie osiągnąć zmianę wizerunku i teatralny...

Artykuł SZTUCZNE RZĘSY pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>

Sztuczne rzęsy – czyli krótkie włoski, wykonane najczęściej z tworzywa syntetycznego, które imitująnaturalne ludzkie rzęsy. Ich głównym zadaniem jest zagęszczeniewydłużenie naturalnych rzęs, a tym samym optyczne powiększenie oka i spojrzenia. Jak żaden inny produkt, sztuczne rzęsy, pozwalają na perfekcyjne wykończenie makijażu oka oraz zmianę charakteru make up’u. Dodatkowo – egzemplarze bardziej kolorowe oraz formą odbiegające od ludzkich rzęs – pomogą w ekspresowym tempie osiągnąć zmianę wizerunku i teatralny efekt końcowy. Sztuczne rzęsy, pod kątem sposobu aplikacji a zarazem ich formy, możemy podzielić na dwie główne grupy: kępki sztucznych rzęs oraz rzęsy na pasku

Artykuł SZTUCZNE RZĘSY pochodzi z serwisu Beauty Touch Day Spa Twój salon urody.

]]>