SILKPEEL

Zabieg SilkPeel to kontrolowane złuszczanie naskórka z jednoczesną aplikacją substancji aktywnych w głąb skóry w jednym!

Sekretem skuteczności technologii DermalInfusion™ jest opatentowana końcówka SilkPeel™ ukierunkowana na konkretne potrzeby skóry. Technologia DermalInfusion™ to najnowocześniejsze rozwiązanie pomagające w leczeniu najczęstszych chorób skóry takich jak: różne formy trądziku, skóra sucha, przebarwienia, czy zmarszczki.

SilkPeel™ może być stosowany do wszystkich typów skóry, włącznie z dotkniętą przebarwieniami, trądzikiem, uszkodzeniami świetlnymi, odwodnieniem i zmarszczkami.

Jedynie technologia DermalInfusion™ zapewnia głęboką infuzję dużych molekuł takich jak witamina C, czy kwas hialuronowy. Wieloletnie badania naukowe oraz liczne opinie medyczne potwierdzają skuteczność SilkPeel™ MD Platinum na dwóch poziomach: złuszczanie i infuzja.

Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu. Skóra jest dogłębnie oczyszczona, miękka, elastyczna, niepodrażniona. SilkPeel™ wspomaga regenerację naskórka oraz aktywnie pomaga w leczeniu wielu schorzeń dermatologicznych. Zastosowanie SilkPeel™ zapewnia długotrwałe pobudzenie odnowy komórkowej oraz stymuluje fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych.

Zabieg trwa około 20 minut. Jest bezbolesny, bezpieczny, dedykowany na okolice zarówno twarzy, jak i ciała. Wskazane jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych lub 2 razy w tygodniu w zależności od typu skóry. Dla podtrzymania efektu kuracji zaleca się jeden zabieg w miesiącu. Ponadto SilkPeel™ jest fantastyczny jako zabieg uzupełniający i poprawiający wynik przed innymi zabiegami pielęgnacyjnymi.

Zabieg SilkPeel w połączeniu z Intraceuticals to nieodzowny rytuał każdej gwiazdy przed wyjściem na czerwony dywan!

PREPARATY DO INFUZJI

Formuła nawilżająca

Główny składnik aktywny: kwas hialuronowy 2%

Wskazania: skóra odwodniona, skóra sucha, skóra pozbawiona kolorytu, wszystkie typy zmarszczek, niezależnie od stopnia ich zaawansowania (w tym zmarszczki wokół ust i oczu).

Efekt: skóra dogłębnie nawilżona, delikatna i miękka w dotyku. Zmarszczki wygładzone. Dodatkowo kwas hialuronowy (antyoksydant) chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Formuła rozjaśniająca

Główny składnik aktywny: kwas kojowy 5%, kwas glikolowy 2,5%, arbutyna 0,5%

Wskazania: hiperpigmentacja, przebarwienia (brunatne plamy, przebarwienia spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, antykoncepcją, nadmierną ekspozycją na słońce, wiekiem).

Efekt: zdrowy jednolity koloryt, przebarwienia rozjaśnione. Dodatkowo kwas kojowy działa antybakteryjnie oraz przeciwrodnikowo.

Formuła oczyszczająca

Główny składnik aktywny: kwas salicylowy 0,5%

Wskazania: skóra łojotokowa, trądzikowa (różne formy trądziku, w tym trądzik aktywny), blizny potrądzikowe.

Efekt: skóra dogłębnie oczyszczona, jednolita, pory oczyszczone. Dodatkowo kwas salicylowy działa antybakteryjnie, co w przypadku skóry trądzikowej jest szczególnie istotne.

Witamina C

Główne składniki aktywne: kwas L-askorbinowy (witamina C), tokoferol (witamina E), Aloe Vera, kwas hialuronowy, alantoina, rumianek

Wskazania: skóra wymagająca rewitalizacji i nawilżenia, wszystkie typy zmarszczek, niezależnie od stopnia ich zaawansowania (w tym zmarszczki wokół ust i oczu).

Efekt: skóra naprężona, zmarszczki wygładzone.

Skuteczność SilkPeel™ MD Platinum została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych (m.in. Dermatologists at UCLA, Stanford, Western University/Pacific, Western University of Health Sciences, Pomona, CA, Northeast Regional Medical Center, Kirksville, MO).

Ile zabiegów należy wykonać?

Wskazane jest od 4 do 6 zabiegów w odstępach tygodniowych lub 2 razy w tygodniu w zależności od typu skóry. Dla podtrzymania efektu kuracji zaleca się jeden zabieg w miesiącu.

Ponadto SilkPeel™ jest fantastyczny jako zabieg uzupełniający i poprawiający wynik przed zabiegiem: Intraceuticals, mezoterapii igłowej, focus rf, venus frezze, oraz przed każdym zabiegiem pielegnacyjnym.

Zabieg zapewnia:

-kontrolowane złuszczanie naskórka

-dogłębne oczyszczanie skóry bez podrażnień

-długotrwałe pobudzenie odnowy komórkowej

-stymulację fibroblastów do syntezy kolagenu

-zmniejszenie liczby zmian zapalnych i niezapalnych ( różne formy tradziku)

-redukcję zmarszczek

-nawilżenie skóry

-rozjaśnienie zmian barwnikowych

SilkPeel w połączeniu z Intraceuticals  jest ulubionym zabiegiem Gwiazd przed wyjściem na Czerwony Dywan!

Efekty

Opinie pacjentów
  • „Moje problemy ze skórą rozpoczęły się dwa lata temu. Stosowałam lekarstwa bez recepty.

Gdy mijały miesiące, za z moją skórą było coraz gorzej, poszłam do dermatologa, który zdiagnozował u mnie trądzik torbielkowaty. Przepisywał mi antybiotyki, kremy, Retin-A. Kontynuowałam terapię przez kilka miesięcy bez wyraźnej poprawy. W ciągu ostatnich trzech miesięcy poddałam się terapii SilkPeel. Naprawdę pomogła mi ona w walce z trądzikiem. Jestem zadowolona z rezultatów. Terapia i produkty pomogły mi znacząco. Moja pewność siebie poprawiła się wyraźnie i nadal się poprawia, gdy obserwuję, jak wygląd mojej skóry się poprawia.”

Jason D.

  • „Po raz pierwszy spróbowałam SilkPeel wczoraj i muszę napisać, że jestem pod wrażeniem.

Efekt jest fantastyczny! Tradycyjne urządzenia do mikrodermabrazji pozostawiały moją skórę

napiętą i suchą, a po SilkPeel jest ona miękka i gładka. Poza tym nigdy nie sądziłam, że

mikrodermabrazja może być aż tak przyjemna. SilkPeel jest zupełnie jak masaż – bardzo

odpręża. Teraz stanę się stałą klientką SilkPeel. Dziękuję!”

Jennifer G.

  • „Zawsze uwielbiałam Słońce, ale SilkPeel jest cudowny. Rozjaśnia przebarwienia i moje

piegi… Moja skóra czuje się szczególnie miękka, zawsze była napięta, a pory się skurczyły.

Mogę go polecić każdemu – to fantastyczne doświadczenie.”

Mary E.

SPRAWDŹ CENĘ