ZABIEGI DMK

Danne Montague-King – niezwykła moc enzymów roślinnych
 
Unikalnym zjawiskiem charakterystycznym tylko dla tej marki jest nie tylko pobudzenie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia, tzw. efektu cytoplazmatycznego, który widoczny jest na powierzchni skóry w postaci zarysu naczyń włosowatych. Jest to potwierdzenie głębokiego działania enzymów zawartych w preparatach DMK.
„Stworzenie technik i produktów pomagających utrzymać młodzieńczy wygląd u kobiet i mężczyzn bez względu na wiek było i jest moim życiowym dążeniem.”

dr Danne Montaque-King

Zabiegi DMK

 

ZABIEG BANKIETOWY

Zabieg paramedyczny, przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Intensywnie i głęboko regeneruje, poprawiając poziom nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry. Zabieg w szczególności polecany przed tzw ” wielkim wyjściem” ponieważ jego efektem jest natychmiastowe odmłodzenie skóry, wygładzenie głębokich i powierzchownych zmarszczek, oczyszczenie i rozjaśnienie, nawilżenie oraz rewitalizacja.

Czas trwania zabiegu: 60min

 

PROGRAM A-LIFT (LIFTING BEZ SKALPELA)

Paramedyczny program, realizowany w cotygodniowym cyklu, jako seria 12 zabiegów. Koryguje oznaki starzenia, uszkodzeń posłonecznych, zwiotczenia skóry. Intesywnie napina i napręża skórę, przywracając jej zdrowy i młody wygląd. Program przeznaczony dla skór dojrzałych z licznymi zmarszczkami, z utratą jędroności, i elastyczności.

Czas trwania zabieg: 75min-90min

 

ZABIEG GŁĘBOKIEGO OCZYSZCZANIA

Zabieg o działaniu oczyszczającym. Głęboko oczyszcza i odblokowywuje pory skóry, poprawia koloryt, rozjaśnia oraz złuszcza powierzchowną warstwę naskórka.

Czas trwania: 40-50min

 

HYDRODERMAZA

Zabieg paramedyczny do terapii cery mocno zablokowanej, z niezapalnym trądzikiem w tym z zaskórnikami otwartymi i zamkniętymi, grudkami oraz rozszerzonymi porami. Zabieg oczyszcza i reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza wydzielanie sebum, działa antybakteryjnie, zwęża i oczyszcza pory skóry.

Czas trwania 90min

 

ZABIEG NA PRZEBARWIENIA

Zabieg paramedyczny stosowany polecany dla skór o nieregularnym kolorycie, odbarwieniach i przebarwieniach, spowodowanych działaniem słońca. Zabieg powoduje rozjaśnienie i rozświetlenie skóry, intensywnie oczyszcza, odblokowywuje ujście mieszków włosowych, działa silnie przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo oraz przyspiesza proces gojenia.

CZAS: 80min

 

FIBER BLAST C TREATMENT

FiberBlast C to zabieg z wykorzystaniem 20% witaminy C zamknietej w liposomie. Stymuluje ona fibroblasty do produkcji kolagenu. Nadaje skórze elastyczność i młodzieńczy wygląd. Zapobiega zwiotczeniu i przedwczesnemu starzeniu się skóry, likwidując drobne linie i zmarszczki. Polecany w przypadku rewitalizacji skóry, a także w przypadku leczenia trądziku pospolitego, różowatego.

Rekomendowana ilość: 3-6 zabiegów w serii

SPRAWDŹ CENY

Zabiegi DMK